Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
BODER GENEL KURULUNDA EĞLENCE VERGİSİ YÜKSEK BULUNDU - Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / BODER GENEL KURULUNDA EĞLENCE VERGİSİ YÜKSEK BULUNDU

BODER GENEL KURULUNDA EĞLENCE VERGİSİ YÜKSEK BULUNDU

Bodrum Otelciler Derneği BODER Genel Kurulu İSİS Otel de yapıldı. Divan Başkanlığına Zeki Köylü’nün seçildiği genel kurulda üyelik koşulları, üye aidatlarının yeniden üyelerin tesis kapasite ve yıldızlarına göre yeniden düzenlendi.

BODER Başkanı Halil Özyurt, Genel Kurulda BODER olarak yeni bir ofis binası yapılmasını hedefledikleri açıklandı. Genel Kurulda eğlence vergisinin çok yüksek olmasının turizmcileri mağdur edeceğinin altı çizildi. Başkan Özyurt, eğlence vergisinin yeniden düzenlenmesi için Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile görüşmelerin devam ettiğini söyledi. Boder olarak çok sayıda turizm fuarına katılım sağlandığı üyeleren anlatıldı.

Boder de uzun yıllar hizmet veren yöneticiler yerlerine genç turizmcilere teslim etmek istediklerini açıklayarak, geçlerin daha fazla çalışmasını istediler.

Genel Kurul sonunda yapılan oylamada Yönetim Kurulu asil üyeliklerine; Halil Özyurt, Hasan Güven, Orhan Kavala, Deniz Taş, Alişir Şahin, Dursun Külcü, İbrahim Özman, Mehmet Aydınlıoğlu, Ömer Faruk Dengiz, Melis Alemdar, Fatma Cingöz, Sedat Balıkçı, Çağlar Sakaoğlu, Nilsen Özel, Sinan Durukan seçildi.

Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine ise Ali Akbaba, Kerem Özyurt, Serkan Gider, Vedat Önzel, Eyüp Özdemir, Bülent Bayrakçı, Hadi Türk, Onursal Özatacan, Mehmet Eslek, Serdar Sarıl, Eray Yaşyerli, Hacı Yıldırım, Bilge Koçhan, Mehmet Tulunay, Atilla Özsezer seçildi.

Denetim Kurulu asil üyeliklerine ise; Behlül Yıldırım, Osman Duru, Mustafa Toroğlu yedek üyeliklere de Nevzat Güngören, Sebahattin Duman, Ahmet Çataklı seçildi.

Seçimlerden sonra asil ve yedek olarak Yönetim ve Denetim kuruluna seçilen üyeler hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

YALIKAVAKLI KIZLAR MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNDE

Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Süper Ligi’nde Bodrum’u başarıyla temsil eden Yalıkavak Spor ...

instagram takipçi satın al