Anasayfa / FLAŞ HABER / BODER GENEL KURULUNDA EĞLENCE VERGİSİ YÜKSEK BULUNDU

BODER GENEL KURULUNDA EĞLENCE VERGİSİ YÜKSEK BULUNDU

image_pdfimage_print

Bodrum Otelciler Derneği BODER Genel Kurulu İSİS Otel de yapıldı. Divan Başkanlığına Zeki Köylü’nün seçildiği genel kurulda üyelik koşulları, üye aidatlarının yeniden üyelerin tesis kapasite ve yıldızlarına göre yeniden düzenlendi.

BODER Başkanı Halil Özyurt, Genel Kurulda BODER olarak yeni bir ofis binası yapılmasını hedefledikleri açıklandı. Genel Kurulda eğlence vergisinin çok yüksek olmasının turizmcileri mağdur edeceğinin altı çizildi. Başkan Özyurt, eğlence vergisinin yeniden düzenlenmesi için Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile görüşmelerin devam ettiğini söyledi. Boder olarak çok sayıda turizm fuarına katılım sağlandığı üyeleren anlatıldı.

Boder de uzun yıllar hizmet veren yöneticiler yerlerine genç turizmcilere teslim etmek istediklerini açıklayarak, geçlerin daha fazla çalışmasını istediler.

Genel Kurul sonunda yapılan oylamada Yönetim Kurulu asil üyeliklerine; Halil Özyurt, Hasan Güven, Orhan Kavala, Deniz Taş, Alişir Şahin, Dursun Külcü, İbrahim Özman, Mehmet Aydınlıoğlu, Ömer Faruk Dengiz, Melis Alemdar, Fatma Cingöz, Sedat Balıkçı, Çağlar Sakaoğlu, Nilsen Özel, Sinan Durukan seçildi.

Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine ise Ali Akbaba, Kerem Özyurt, Serkan Gider, Vedat Önzel, Eyüp Özdemir, Bülent Bayrakçı, Hadi Türk, Onursal Özatacan, Mehmet Eslek, Serdar Sarıl, Eray Yaşyerli, Hacı Yıldırım, Bilge Koçhan, Mehmet Tulunay, Atilla Özsezer seçildi.

Denetim Kurulu asil üyeliklerine ise; Behlül Yıldırım, Osman Duru, Mustafa Toroğlu yedek üyeliklere de Nevzat Güngören, Sebahattin Duman, Ahmet Çataklı seçildi.

Seçimlerden sonra asil ve yedek olarak Yönetim ve Denetim kuruluna seçilen üyeler hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

KIRÇİÇEKLERİ SON SÜRAT DEVAM

Bodrum bayrağını basketbol sahalarında başarıyla dalgalandıran Kırçiçeği Bodrum Basketbol Kulübü, kendi sahasında ...

instagram takipçi satın al