Anasayfa / HABERLER / ASAYİŞ / Başsavcı Barış Duman: Tek gündemimiz yine adalet olacaktır

Notice: Undefined index: tie_sidebar_pos in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/post-head.php on line 5

Başsavcı Barış Duman: Tek gündemimiz yine adalet olacaktır

image_pdfimage_print

Bodrum Cumhuriyet Başsavısı Dr. Barış Duman, 1 Eylül Adli yılın açılışı nedeniyle yaptığı açıklamada “tek gündemimiz yine adalet olacaktır” dedi.

Bodrum cumhuriyet Başsavcısı Duman’ın açıklaması şöyle:

Bodrum Cumhuriye Başsavcısı Dr. Barış Duman 2015

Bodrum Cumhuriye Başsavcısı Dr. Barış Duman 2015

 

“01 Eylül 2015 tarihi itibariyle yeni yılın hâkim-cumhuriyet savcısı-avukat meslektaşlarımıza; adliye, ceza infaz kurumu ve denetimli serbestlik müdürlüğü personeliyle Bodrum halkına hayırlı olmasını dilerim.

Adliye olarak yeni yılda tek gündemimiz yine adalet olacaktır. Milletimizin yargı erkine yönelik yaşadığı güven kaybının giderilmesine katkı sunmak amacıyla Bodrum Cumhuriyet Savcıları ve Hâkimleri var gücüyle çalışıp; yürütecekleri soruşturmalarda ve yargılamalar ile verecekleri kararlarda hukuka ve insan haklarına saygıyı ön planda tutacaklardır.

Kapımız bize iyi niyetle yaklaşacak, hukukun üstünlüğüne inanan ve adli mercilere saygı duyan herkese açık olacaktır. Suçun önlenmesi, işlenen suçun cezasız kalmaması ve mahkemelerce verilen cezaların infazının sağlanmasında özenle ve hassasiyetle çaba sarf edilecektir.”

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUMSPOR: BU SENE YÜKSELİŞ YILI OLACAK…

Bodrum Belediyesi Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya taraftarlara seslenerek önemli açıklamalarda bulundu. ...

instagram takipçi satın al