Anasayfa / FLAŞ HABER / Başkan Kocadon Turgutreis’teki yol çalışmalarını inceledi

Başkan Kocadon Turgutreis’teki yol çalışmalarını inceledi

image_pdfimage_print

Başkan Kocadon Turgutreis’teki yol çalışmalarını inceledi

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Turgutreis Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde devam eden yol yapım çalışmalarını inceleyerek çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.  

Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, Bodrum genelini kapsayan yol yapım ve yenileme çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Turgutreis Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerindeki geçtiğimiz kış aylarında başlayan kapsamlı çalışmalar hızla sürüyor. Bölgede MUSKİ ve ADM Elektrik Dağıtım AŞ’nin altyapı çalışmalarını tamamlamasının ardından caddede geçici olarak sathi kaplama işlemi yapıldı.

Çalışmaları takip ederek yerinde inceleyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, yetkililerden bilgi aldı. Başkan Kocadon, 8000 m2’lik alanda yapılan sathi kaplama çalışmasının geçici olduğunu, hazırlanan projenin bitirilmesiyle Turgutreis’in daha güzel ve modern yollara sahip olacağını söyledi.

Bodrum Belediyesi ekipleri, yoğun yaz aylarında vatandaşların mağduriyetlerini önlemek için, 1300 metre uzunluğundaki yolda geçici olarak sathi kaplama işlemi yaptı. Turgutreis sahil yolu için hazırlanan ve 2017 yılının haziran ayında bitirilmesi planlanan proje kapsamında bulvar boyunca, bisiklet ve yürüyüş  yollarının da eklenmesi planlanıyor.

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Deniz Tutkusu Seyirde Ekibinin 44 günlük Barış Yolculuğu tamamlandı

Deniz Tutkusu Seyirde ekibi, 19 Mayıs 2018’de Milta Marina Bodrum’dan “Yurtta Barış ...

instagram takipçi satın al