Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
Başkan Gürün Babalar Günü’nü Kutladı – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / HABERLER / MUĞLA BÖLGESEL HABERLER / Başkan Gürün Babalar Günü’nü Kutladı

Başkan Gürün Babalar Günü’nü Kutladı

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Babalar Günü nedeni ile kutlama mesajı yayımladı.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Babalar Günü mesajında, toplumsal yapıyı oluşturan ailenin temel direği, evlatları için cesaretin, güvenin, saygının simgesi babaların sadece yılın bir günü değil her gün hatırlanması gerektiğini söyledi ve sadece ihtiyaçları olduklarında değil her zaman sevgi ve saygı ile yanlarında olduğumuzu bilmeliler dedi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün; “Haziran aylarının üçüncü pazarını Babalar Günü olarak kutluyoruz. Bu özel günde babalarımıza hediyeler alıyor, onları bu günde mutlu etmeye çalışıyoruz. Toplumsal yapının temeli ailelerde gücün, otoritenin, saygının simgesi, evlatların da ilk kahramanları, ilk oyun arkadaşları babalardır. Babalar evlatlarına annelerimiz kadar sevgilerini göstermeseler de, söylemeseler de aslında her şeyi evlatları için yaparlar. Ailesinin daha mutlu, daha rahat yaşaması için gece gündüz çalışan, bütün fedakar babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM DA TARHANA ÇORBASI VE GEMİCİ PEKSİMETİ DAĞITTILAR

Slow Food ve Yaveş Gari Bodrum Birliği, Bodrum Pazar yerinde sıcak Muğla ...

instagram takipçi satın al