Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
Bahçeşehir Okulları  eğitim-öğretim yılına heyecan ve coşkuyla başladı
Anasayfa / HABERLER / EĞİTİM-TEKNOLOJİ / Bahçeşehir Okulları  eğitim-öğretim yılına heyecan ve coşkuyla başladı

Bahçeşehir Okulları  eğitim-öğretim yılına heyecan ve coşkuyla başladı

image_pdfimage_print

Bodrum Bahçeşehir Okulları, yeni eğitim-öğretim yılına okul bahçesinde gerçekleşen törenle başladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Bodrum Bahçeşehir Okulları  kurucu ve idarecileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velileri hazır bulundu.

Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Barış Anıl ‘’İnsanoğlunun en önemli manevi ihtiyaçları, rahat, mutlu, çağdaş ve kaliteli bir yaşam düzeyine ulaşmaktır. Bu hedefler doğrultusunda çağdaşlaşmanın, modernleşmenin, kalkınmanın ve mutlu bir birey ve toplum olmanın yolu şüphesiz ki eğitimden geçmektedir. ‘ Bir milleti hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir toplum olarak yaşatan da; köleliğe, yoksulluğa düşüren de eğitimdir.’ diyen bir liderin, Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda ilerleyen bireyler olarak gerek eğitimcilere, gerek velilerimize ve gerekse öğrencilerimize sorumluluklar düşmektedir. Bodrum Bahçeşehir Okulları ailesi olarak da hepimizin bu yolda en büyük adımları atacağımız, büyük başarılara ulaşacağımız, sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getireceğimiz mutlak bir gerçektir.

Geçen dönem eğitim hayatına başlayan ve daha ilk yılında hem akademik hem de sosyal anlamda başarılarla adından söz ettirmeyi başardığımız okulumuzda,  hedeflediğimiz şekilde planlı bir büyüme ile yol almaya devam ediyoruz. Bizler dünya vatandaşı yetiştirmeyi vizyon edinmiş, Türkiye genelinde 79 kampüse sahip büyük bir ailenin parçasıyız. Aramıza yeni katılan öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle daha güçlü  fakat samimiyetini yitirmeyen bir anlayışla; çocuklarımıza nasıl daha kaliteli eğitim verebileceğimizi düşünerek çalışıyoruz. 2016-2017 eğitim öğretim yılının; öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz, okulumuz ve ülkemiz için sağlıklı, başarılı ve mutlu bir yıl olmasını diliyorum.’’ diyerek günün anlam ve önemini belirtti.

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

MUĞLA TENİS KULÜBÜ MUĞLA’YI TÜRKİYE’YE TANITTI

Muğla Tenis Kulübü olarak 11.Yılımızda altyapı ve performans gruplarımızda  farklı yaş gruplarında ...

instagram takipçi satın al