Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
ASKERE MORAL ZİYARETİ – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / ASKERE MORAL ZİYARETİ
askere moral ziyareti

ASKERE MORAL ZİYARETİ

Bodrum da ünlü sanatçı Ege, MİSİAD başkanı Derya Kürkçüoğlu ve bir grup vatandaş Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Ömer Faruk Karaşahin’e makamında askere moral ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette darbe teşebbüsünde bulunan bazı hainlerin Türk askerinin adını lekeleyemeyeceği ve Türk halkının askerini sevdiği dile getirildi.  Ziyarette Türk ordusunun yapıtaşının Türk halkı olduğu vurgulanarak 15 temmuzda darbe girişiminde bulunan darbecilerin Türk halkının askerine duyduğu güveni sarsmayacağı da ifade edildi.  Ziyaretçiler her türlü darbe girişiminin şiddetle karşısında olduklarını da belirterek devlete ve millete bağlılıklarını dile getirdiler.

Ziyarette MİSİAD başkanı Derya Kürkçüoğlu Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Ömer Faruk Karaşahin’e de bazı hediyeler takdim etti.

Ziyaret sonrası basın mensuplarına açıklama yapan ünlü sanatçı Ege yaşananların çok üzücü olduğunu belirterek şöyle konuştu:

“Her kurumda muhakkak çürük elma vardır. Sanatta da, sporda da, siyasette de vardır. Türk Silahlı Kuvvetleri çok dikkatli seçtiği halde muhakkak ki çürük elmalar olmuştur. Ama bunu tüm Türk Silahlı Kuvvetleri’ne mal etmek şu an için çok tehlikeli bir şey. Çünkü Türk ordusunun yapıtaşı halktır. Eğer halk ordusuna karşı bir kuşkuya düşerse, güvenini kaybederse bu ülkeyi savunacak silahlı kuvvetler kendine güvenini kaybeder. Şu an bizim en çok ihtiyaç duyduğumuz şey de halkının kendine güven duyduğunu bilen bir silahlı kuvvetler. O yüzden bugün onların yanında olmak destek olmak bizim için çok önemli.

MİSİAD başkanı Derya Kürkçüoğlu ise şu ifadelere yer verdi:

“Maalesef biliyorsunuz ülkemizde ciddi olaylar yaşanmakta. Fakat bu olaylar neticesinde bazı hainler yüzünden Türk askerimiz zan altında kalmıştı. Bizim amacımız milletimizin askerini sevdiğini belirtmekti. Ziyaretimizin de amacı buydu. Türk halkı askeriyle var olmuş bir halktır. Dolayısıyla bizim onurumuzdur, gururumuzdur. Biz de bu amaçla komutanlığımızı ziyaret edip sizi seviyoruz mesajı verdik. 3 – 5 tane hainin bizim askerimizin adını lekelemesine izin vermemek amacıyla buradayız. Hediyeler de takdim ettik. Atatürk’ün Türk askeri ile ilgili yazısını Türk bayrağı üzerinde komutanımıza takdim ettik. Bir de Kosova’dan Kosova taşlarıyla yapılmış bir ay yıldız vardı. Onu da komutanımıza takdim ettik” diye konuştu.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Eyüpsspor:0-0: B.B.Bodrumspor

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor ikinci devrenin ...

instagram takipçi satın al