Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
AMATÖR HEYECAN SERGİYE DÖNÜŞTÜ
Anasayfa / HABERLER / SANAT KÜLTÜR / AMATÖR HEYECAN SERGİYE DÖNÜŞTÜ

AMATÖR HEYECAN SERGİYE DÖNÜŞTÜ

Oasis Sümbül Sokak’ta geliri Bodrum Sağlık Vakfı’na aktarılacak bir sergi açıldı. A.Serhat Demirel’in “ İnsanlar ” adlı fotoğraf sergisi Bodrumluları beğenisine sunuldu.

Yaşamını İstanbul’da sürdüren ve İletişim sektöründe çalışan Serhat Demirel’in Afrika’nın farklı ülkelerinde çektiği 29 fotoğrafı Oasis Sümbül Sokak’ta sergileniyor. Sektördeki deneyimi ile iletişimi sadece bir meslek olarak değil, aynı zamanda insanları birleştiren sihrini vizöründen sorgulayan Demirel’in  “İnsanlar” sergisinden elde edilecek gelirin tamamı, engelli bireylerin eğitiminde kullanılmak üzere Bodrum Sağlık Vakfına bağışlanacak.

1975 yılında İzmir doğumlu A.Serhat Demirel, ilk sergisini şu sözler ile anlatıyor; “Bu sergi; bizi ortak paydamız duygularda buluşturan ve hep birlikte yaşamaya, çözüm üretmeye zorlayan bir sergi.”

“İnsanlar” isimli çalışmasının, amatör bir heyecanın Bodrum’da sergiye dönüşmüş hali olduğunu anlatan Demirel şöyle dedi:

“Ben çok seyahat eden biriyim. Özellikle Afrika’da Togo, Gana, Fildişi Sahilleri gibi ülkeleri geziyorum, gezdikçe de ne kadar çok bize benzediklerini ve ne kadar çok farklı olduklarını görüyorum. Biraz onun heyecanıyla deklanşöre bastım ve yakaladığım pozlar bunlar. Genelde çocuk ağırlıklı ama arada gençleri de görürsünüz. Genelde Afrika’da hüzün var, açlık var. Ama hepsinin ötesinde gözlerde umut var. Açıkçası umudu fotoğraflamaya çalışıyorum çoğu zaman. Yakın zamanda tekrar gideceğim ve çekebildiğim kadar fotoğraf çekeceğim. ”

Sergi 16 Eylül tarihine kadar gezilebilecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BODRUM’DA AHMET ARAS’LA YEPYENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

KONACIK, CHP ADAYI ARAS’I BAĞRINA BASTI CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet ...

instagram takipçi satın al