Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
AĞANLARDAN, DUBAİ'YE 3 TEKNE SATIŞI
Anasayfa / FLAŞ HABER / AĞANLARDAN, DUBAİ’YE 3 TEKNE SATIŞI

AĞANLARDAN, DUBAİ’YE 3 TEKNE SATIŞI

Bodrum’da yat imalatının köklü şirketlerinden Ağanlar Yatçılık, Bodrum’dan 3 tekneyi  Dubai’ye sattı.

Bodrum’da üretilen “Süreyya 5”, Bodrum’da günlük turlara çıkan “Grand Escape” ve bir diğer  yelkenliyi Dubai Emir ailesinde bir gruba satışını gerçekleştirdi.

Bodrum açıklarına demirleyen “Rickmers Antwerp” adlı kargo gemisine yüklenen tekneler Dubai’ye gitmek üzere yola çıktı.

Ağanlar Tersanesi genel müdürü Erdem Ağan yat satışlarıyla ülkeye döviz girdisinin sağlandığının ve bunun da sevindirici olduğunu anlatarak şöyle konuştu:

“Ağanlar olarak geçtiğimiz Eylül ayında yat brokerliğine başladık. Eylül ayından bu yana 3 tane yatın satışını yaptık, Dubai’ye ihraç ediliyor. Bodrum yapımı olan bu teknelerden birini İstanbul’dan getirdik. Bir tanesi de Fethiye’de yapılan ve Bodrum’da günlük turlara çıkan korsan gemisi tipinde bir tekne. Dubai’de çocukların oyun oynayacağı bir biçimde düzenlenecek. Diğeri de özel amaç için kullanılacak bir yelkenli. Bu operasyonu Ağanlar ve Fileka ortaklaşa gerçekleştirdik. Kızaklarını hazırladık, gemiye yükledik ve gemi Dubai’ye doğru yola çıktı. Bu teknelerin satışında ülkeye bir milyonun üzerinde bir döviz girdisi oldu. Bu kadar durgun bir ekonomide döviz girdisi sevindirici.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

CHP ADAYI ARAS: DAHA ÇOK KAZANMAK İÇİN, DEĞİŞİM ŞART

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, Bodrum iş dünyasının en büyük ...

instagram takipçi satın al