Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
360: BİR DÜNYA TURU HİKAYESİ KERİMCAN AKDUMAN
Anasayfa / DUYURULAR / 360: BİR DÜNYA TURU HİKAYESİ, KERİMCAN AKDUMAN

360: BİR DÜNYA TURU HİKAYESİ, KERİMCAN AKDUMAN

360: BİR DÜNYA TURU HİKAYESİ

KERİMCAN AKDUMAN

24 Mayıs 2017 Saat 19.30

Oasis Toplantı Salonu

 

Piyango kazanırsanız ne yapacaksınız sorusunun genelde ilk cevabı olan dünyayı gezme eyleminin, piyango kazanılmadan da yapılabileceğini anlatmak için yola çıkan Kerimcan Akduman’ın 15 ay süren 360 yolculuğu üzerine bir sohbet.

 

KERİMCAN AKDUMAN

1985 yılında İstanbul’da doğdu. Yalnız ve sırt çantalı seyahat etmeye 19 yaşında başladı. 2015 Kasımında, reklamcılık kariyerini geride bırakıp çocukluk hayalini gerçekleştirmek için, 15 aylık 360 adını verdiği bir dünya turuna çıktı. Dünya turunda Afrika, Asya, Güney ve Kuzey Amerika rotasını izledi. 360 esnasında Amazon’a gidiş hikayesi The Guardian gazetesine konu oldu. 9 yıldır icantravel.co isimli seyahat bloğunu yazmakta ve dünyanın çeşitli yerlerinde fotoğraflar çekmektedir. Çeşitli ulusal gazete ve dergilerde seyahat yazıları ve fotoğrafları yayınlanmıştır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Göçmen Teknesi battı 2 çocuk hayatını kaybetti 1 i ağır yaralı

Bodrum Gümbet mahallesinden Yunan adalarına kaçmaya çalışan göçmenlerin teknesi batınca 2 kişi ...

instagram takipçi satın al