Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
2014 Yılı Kreş ve Huzurevi Ücretleri Belirlendi. - Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / HABERLER / MUĞLA BÖLGESEL HABERLER / 2014 Yılı Kreş ve Huzurevi Ücretleri Belirlendi.

2014 Yılı Kreş ve Huzurevi Ücretleri Belirlendi.

Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu 2014 yılı Kreş ve Huzurevi ücretlerinin belirlendiğini açıkladı. Bu konuda Muğla Valiliği Basın Bürosundan yapılan açıklama metni şöyle:
İlimizde faaliyetlerini sürdürmekte olan Özel Huzurevleri, Huzurevi yaşlı bakım merkezleri ve Özel Kreş, Gündüz Bakımevi,Özel Çocuk kulüplerinin 2014 yılında uygulayacakları Ücretlerin belirlenmesi için ilgili mevzuat gereği oluşturulan “İl Ücret Tespit Komisyonu 19.12.2013 tarihinde saat 14:00’de Vali Yardımcısı Kamil Köten başkanlığında toplandı.

“Toplantıya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu, Defterdar Yardımcısı Ahmet Sümer, Ticaret İl Müdürlüğü temsilcisi Suat Karagöz, Belediye Temsilcisi Şevket Gülen, Özel Kreş ve Çocuk Kulüpleri Temsilcisi Ertan Demir ve Özel Huzurevi ve Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezleri temsilcisi Hülya Turan katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu yaptığı açıklamada “ Muğla İl Genelinde 1 tane Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi, 1 tane Marmaris Belediyesine ait Huzurevi ve 47 tane Özel Kreş ve Gündüz Bakımevi ile Özel Çocuk Kulübü faaliyetlerini sürdürmektedir. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze bağlı olarak faaliyet gösteren bu kuruluşların hizmetleri ve verdikleri hizmetin kalitesi Müdürlüğümüz tarafından sıkca denetlenerek yaşlılarımızın ve çocuklarımızın daha iyi şartlarda hizmet almaları sağlanmaktadır. Mevzuat gereği her yıl aralık ayında bir sonraki yılın ücretleri belirlenmektedir. Ücret belirlenirken çevre illerdeki ücretler, ilimizdeki yaşam koşulları, yıllık ÜFE ve TEFE oranları gibi bir çok değişkenin ortalaması alınarak halkımızın bu hizmetlere ulaşırken en iyi hizmete en uygun ücret ile ulaşması için İl Ücret Tespit Komisyonumuz toplanmış ve 2014 yılı taban ve tavan ücretlerini tespit etmiştir.” dedi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Göçmen Teknesi battı 2 çocuk hayatını kaybetti 1 i ağır yaralı

Bodrum Gümbet mahallesinden Yunan adalarına kaçmaya çalışan göçmenlerin teknesi batınca 2 kişi ...

instagram takipçi satın al